Jūsų krovinių pristatymas iš kito pasaulio krašto

Krovinių transportavimas

Krovinių vežimas turi būti saugus, greitas ir ekonomiškai naudingas. Mes ieškome labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius krovinių transportavimo variantą. Kaip patį ekonomiškiausią vežimo būdą, plačiai naudojame krovinių gabenimą jūra.

Okeaniniai laivai juda pagal tvarkaraščius tarp pagrindinių perkrovimo uostų. Atvykus į perkrovimo uostą, konteineris perduodamas į mažesnį laivą "fiderį", kuris atgabena krovinį į vietinės reikšmės uostą. Toliau, krovinio pristatymui naudojamas sausumos transportas.

Užsakymo pradinė ir galutinė stadija gali ženkliai paveikti vežimo trukmę. Norėdami sumažinti krovinių pristatymo laikotarpį, mes kuriame ir tobuliname aptarnavimo servisą, kuris susijęs su greitu susisiekimu su siuntėju ir vietos laive rezervavimu, dokumentų įforminimu ir krovinio pristatymo į sandėlį arba į uosto terminalą.
Taip pat iš anksto ruošami visi formalumai prieš atvykstant laivui į galutinį uostą, kas leidžia nedelsiant vežti krovinį į Jūsų nurodytą paskirties vietą.
FCL - pilni konteineriai
Vežant reguliarius didelius krovinių kiekius iš gamyklos, naudinga sukaupti ir užpildyti vieną ar kelis pilnus konteinerius. Vežimo kaina prilauso nuo linijų tarifų ir atnaujinama kas pusę mėnesio.
LCL - daliniai kroviniai
Norint vežti tam tikrą krovinį, kuris neatitinka konteinerio tūriui, mes konsoliduojame krovinius iš skirtingų siuntėjų išvykimo uoste. Tai leidžia sumažinti vežimo jūra kainą. Atvykimo uoste kroviniai dalinami pagal galutinį vežimo taška ir pristatomį į muitinės sandėlius arba gavejui "iki durų". Vežimo kaina priklauso nuo krovinio tūrio ir svorio, kuris yra atnaujinamas prieš išplaukiant.